0312 270 58 57
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Erzincan Fm200 Söndürme

08 Mart 2020
157 kez görüntülendi
Erzincan Fm200 Söndürme

İnsan hayatında bir devrim niteliğin taşıyan ateş, kontrol altında tutulduğunda işlevsel bir öneme sahiptir. Fakat yangın riski ile büyük felaketleri de beraberinde getirebilir. Bu felaketler her şeyden önce can kaybına sebebiyet vermektedir. Bu yüzden ateşi kontrol altında tutmak için dikkatli ve temkinli olmanın yanı sıra söndürme sistemlerinin hayatımızda ne denli önemli olduğunu kavramamız gerekmektedir. Erzincan FM200 Söndürme bu bilinçle sizlere hizmet vermektedir

Modern endüstri geliştikçe kimyasal kullanımı, sanayi geliştikçe enerji ihtiyacı artmıştır. Bunun sonucunda ise yangın riskinin artması ve bu yangınların önüne geçmek zorunlu bir hale gelmiştir. Günümüzde yangın söndürme sistemleri sayesinde hem can hem de mal kaybının büyük ölçüde önüne geçilebilmektedir.

 FM200 Yangın Söndürme Sistemi Özellikleri

FM200, 25 bar basınç ile tüplere sıvı halde doldurulan bir gazdır. Bu gaz içerisinde herhangi bir kimyasal bulundurmadığı gibi fiziksel bir gaz olup tamamen çevre dostudur. Kokusuz olmasından dolayı da insan sağlığına herhangi bir zarar vermez. Elektronik ve mekanik aletlerin olduğu alanlarda güvenle kullanılabilir. Saydam bir gaz olmasından dolayı püskürtülen zeminde hasar bırakmaz. Müdahale sonrası temizlik gerektirmez.

 FM200 Yangın Söndürme Sistemi Nasıl Çalışır?

FM200 yangın söndürme sistemi, oldukça işlevsel ve hızlı müdahale eden bir sistemdir. Yangın başladığı ve alarm devreye girdiği anda sistem otomatik olarak yangını büyümeden söndürür. İletken bir gaz değildir ve böylece ısının yükselmesini engeller. Tüm bu özelliklerinden dolayı firmamızın tavsiye ettiği bir yangın söndürme sistemidir.

 Erzincan FM200 Söndürme Müşteri Memnuniyeti

Erzincan FM200 Söndürme en başta insan hayatına değer verir. Yangınların bir felakete dönüşmesini engellemek amacıyla kaliteden ödün vermeden ürünlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Kadromuz edinmiş olduğu tecrübe, bilgi ve birikimler ile hizmetinizdedir. Yangın söndürme sistemleri söz konusu olduğunda gönül rahatlığı ile bize güvenebilirsiniz. Hayatınızı, sevdiklerinizi riske atmayın. Tüm yangın yönetmeliklerine uygun FM200 yangın söndürme sistemleri sayesinde hem onları koruyun hem de emeğimizi çöpe atmayın. FM200 Söndürme sistemi aynı zamanda bütçe dostudur. Ülkemizin dört bir yanına aynı kalite standartlarınca hizmet veren firmamıza ulaşmak için iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?