0312 270 58 57
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal

Yangın Söndürme Sistemlerinin ilk konularından biri “Yetkin ve Gelişmeye açık personelleri ile” işletmelerde ve kurumlarda yangın ve güvenlik sektöründe Danışmanlık ve Projelendirme, Malzeme temini ve Süpervizörlük, Uygulama ve Montaj, gibi Servis ve Bakım hizmetlerini vermekteyiz. Ayrıca Yeni açılan firmamızda Yangından Korunması Hakkında Yönetmelikler ve uluslararası standartlara uygun sistem çözümleri, mühendislik sistemlerinin profesyonel bir anlayışla ve NFPA onaylı standartlara uygun ürünleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Yangın ve güvenlik sektöründe hakkımızda hedeflediğimiz doğruluk, emniyet ve güvenilirlik ilkesini benimseyen firmamız; kısa sürede sektörün en önde gelen firmaları arasında olmayı başarmayı amaçlıyor.

Misyonumuz

Yangın Söndürme Sistemleri müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik doğru analiz edilerek belgeli ve sertifikalı ürünlerle projelendirip malzeme temininde bulunarak uygulama ve montaj ile en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Uzmanlaştığımız alanlarda kusursuz ve güvenilir bir yaşam ortağı olmaktır.

Vizyonumuz

Yangın Söndürme Sistemleri firmamız da yenilikçi ve fark yaratan belgeli ve sertifikalı ürünler ve hizmetlerle faaliyet gösterdiği ülkemizde sektörün öncüsü olması durumunu kendine ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, etik kuralları ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olan gelişime ve geliştirmeye açık, dinamik bir firmadır. Sunduğumuz teknolojik ürünler ve hizmetlerle; müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş, ürünleri tedarik ettiğimiz firmalar ile ilişkilerini sürekli olarak ileriye götürmüş, çalışanların bilgi birikimini geliştiren ve kalite yönetimini arttırmayı amaçlayan, değişmeyen tek şeyin dürüstlük olduğunu ilke edinen bir firmayız.

Değerlerimiz

Yangın Söndürme Firması Olarak; Davranışları ve kararlarımızı veya iş amaçlarımızı yönlendiren ortak değerlerimizden bazıları;

  • Dürüst ve Şeffaf olmayı,
  • Sorumluluk almayı
  • Rekabet ve Adalet ilkesini
  • Yaratıcılık ve Mükemmeliyetçiliği
  • Karşılıklı Saygı ve Sevgiyi bir arada korumayı amaçlayan öncü firmayız. Kuruluşumuzun istisnasız tüm üyeleri ile bu şartlara bağlı kalıp daima müşteri ve tedarikçilerimiz ile işbirliği içinde olan, tüm süreçlerimizi en iyi şekilde yönetmeyi başaran ve gerçekleştirmeyi hedefleyen bir firmayız. Bu amaçlar ile kurduğumuz kaliteli, çevreci, güvenlikçi ve sağlık yönetim sistemlerimizi sürekli iyileştirmeyi amaç edinmiş ve bu politikanın ilkeleri gereği toplum erişimine açık olduğunu taahhüt ederiz.